Garīgi piedzīvota Dieva dziedināšana


Diagnoze - metastātisks (IV stadijas) krūts vēzis

Es saslimu pirms 2 gadiem. Droši vien slimība bija jau agrāk. Noteikti, ka tā. Taču tad es uzzināju- man ir krūts vēzis.

Tas bija emocionāli smagi. Sākumā nodomāju, ka esmu stipra, viss būs labi, izturēšu, mani izārstēs. Bet nākamajā dienā es sabruku. Emocionāli. Bija jāiet uz darbu. Es vēl tajā laikā strādāju. Bija šis fakts jāizstāsta darba kolēģiem, tad vecākiem un bērniem…

Cilvēku atsaucība bija liela. Daudzi dalījās ar savu pieredzi, kādam, izrādās, bijusi līdzīga diagnoze mātei. Man darbā bija pazīstama psihoterapeite. Viņa uzreiz izrakstīja trīs receptītes, sacīja- lieto, būs viss labi. Es sāku lietot nomierinošas tabletes, antidepresantus. Bet Dievu es nepazinu. Es ar Viņu nebiju ne uz „TU”, ne uz „JŪS.

Tas bija vīrs, kurš man atrada labāku Psihologu, labāku Dziedinātāju. Tagad jāatzīst, ka visu fizisko ārstēšanu esmu izturējusi, pateicoties Dieva klātbūtnei. Ir ļoti svarīgi, ka ir Kāds, uz kuru paļauties, smelties spēku. Man bija paredzētas 8 ķīmijterapijas procedūras. Rezultāts bija ļoti labs, beigās ārsti secināja, ka pietiek ar sešām procedūrām. Pēc tam sāku lietot tabletes, potes, ko daru nu jau 2 gadus. Zālēm gan ir visādas blakusparādības. Bet es sev saku - kamēr es jūtu šīs blakusparādības, tikmēr es dzīvoju; iedzeru vienu tabletīti un dzīvoju.

Vīrs jau 20 gadus bija gājis uz baznīcu, bet es līdz tam paliku nomaļāk, man nekad nebija laika, bija darbs, rūpes par bērniem. Tagad jāatzīst, ka nelaime ir atnesusi pozitīvu pārmaiņu. Mēs visa ģimene sākām apmeklēt baznīcu, arī bērni. Un es esmu secinājusi - tā ir Dieva žēlastība un dziedināšana, ko esmu piedzīvojusi. Fiziski gan pilnībā nē. Fiziski es joprojām uzticos Dievam, esmu slima, nekas nav izzudis. Bet garīgi es esmu piedzīvojusi Dieva dziedināšanu.

Featured Posts
Recent Posts